Potřebujete poradit? Volejte zde: +420 724 862 351

Plastová okna od prověřených výrobců

AFG investuje do dalšího rozvoje Slovaktualu

Kompetenční centrum pro kvalitní plastová okna pro evropský trh v Pravenci na Slovensku

Kompetenční centrum pro kvalitní plastová okna pro evropský trh v Pravenci na Slovensku

Arbon / Pravenec, 11. června 2013 – AFG Arbonia-Forster-Holding AG má v úmyslu investovat v následujících letech minimálně 15 mil. švýcarských franků do dalšího rozvoje výrobce oken a dveří Slovaktual v Pravenci. V rámci divize Okna a dveře bude Slovaktual dále rozvíjen na kompetenční centrum pro kvalitní plastová okna pro evropské trhy.

Do divize Okna a dveře AFG Arbonia-Forster-Holding AG patří značky Slovaktual (Slovensko), EgoKiefer (Švýcarsko), RWD Schlatter (Švýcarsko) a DOBROPLAST (Polsko). V roce 2012 divize s 1430 zaměstnanci (bez Dobroplastu) dosáhla čistý obrat 396,0 mil. CHF a v roce 2013 zaujala 3. pozici v rámci Evropy. Divize Okna a dveře se svou inovační silou neustále stanovuje nové trendy v odvětví.

V následujících letech AFG Arbonia-Forster-Holding AG zainvestuje do výrobní a logistické infrastruktury divize Okna a dveře, a takto si posílí svou vedoucí pozici v mezinárodním měřítku i ve Švýcarsku. Tímto budou vytvořeny předpoklady pro budoucí růst. Minimálně 15 mil. CHF se má proinvestovat v provozu v Pravenci na Slovensku.

V rámci těchto investic se hlavní sídlo EgoKiefer v Altstättene ve Švýcarsku stane kompetenčním centrem pro dřevěné a dřevo-hliníková okna. Aby se tam na uvedené vytvořil potřebný prostor a působilo proti tlaku nákladů, část výroby plastových oken se má přemístit do Pravenci na Slovensku. Závod v Pravenci se má dále rozvíjet na kompetenční centrum pro kvalitní plastová okna pro evropské trhy.

S investicemi a vytvořením kompetenčních center se spojuje optimalizace v oblasti zakázek, výroby a logistiky. Spolu s akvizicí vedoucího polského výrobce oken DOBROPLAST, uskutečněnou v únoru 2013, jakož i investicemi ve výši 30 mil. do budov a strojů u výrobce dveří RWD Schlatter AG v Roggwile / SG divize Okna a dveře zaujme 3. pozici v rámci Evropy.

klikni pro velký obrázek

Vybrané reference

realizované stavby

Posouvejte do stran

Kvalita pro Váš dům již 25 let

Moderní plastové okno musí splňovat náročné kvalitativní, izolační, bezpečnostní a pohledové požadavky. U nás v Sappex Trade s.r.o. myslíme na každý detail a proto se naše okna stala značkou kvality ověřenou tisícemi spokojených uživatelů v ČR i zahraničí. Tato spokojenost je pro nás obrovskou motivací. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší nové vzorkové prodejny, kde vám kvalifikovaný personál nabídne naše služby.

Více o společnosti
0

Založení společnosti

Jsme Vašim spolehlivým partnerem již 25let.

0

Realizací

Spokojený zákazník je náš cíl.

0

Druhů oken a dveří

Přijďte k nám a určitě vybereme vhodný profil.

Naši partneři

kvalitní okna si žádají dodavatele

partner1 partner2 partner3
Copyright © 2017 Sappex Trade s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Vytvořil Webap | Webové a grafické studio
Nezávazná kalkulace
Objednat zaměření