Potřebujete poradit? Volejte zde: +420 724 862 351

Plastová okna od prověřených výrobců

O společnosti

Naše společnost Sappex Trade s.r.o. se dodávkami a montážemi výplní stavebních otvorů zabývá již od roku 1999.

V roce 2007 jsem se stali výhradním zastoupením švýcarské firmy Slovaktual pro Moravskoslezský kraj. Firma Slovaktual je jedním z pěti největších výrobců plastových oken v Evropě – exportuje především do Švýcarska, Rakouska, Maďarska, Francie, Itálie atd. Pro většinu trhů má speciálně vyvinutý profil, který lépe vyhovuje tamním povětrnostním podmínkám a odlišné mentalitě zákazníků. Na Slovensku a v České republice má tato firma desítky obchodních zastoupení.

V roce 2010 jsme získali výhradní zastoupení pro firmu FerreroLegno. Jedná se o špičkového italského výrobce luxusních interiérových dveří, které prosluly svou nekompromisní kvalitou zpracování a důsledným používáním velmi kvalitních, ušlechtilých dýh a dřevěných masivů.

Za tu dobu jsme zrealizovali velké množství zakázek a stojí za námi řada spokojených zákazníků, což je jedna z nejlepších forem prezentace a šíření referencí naší firmy. Lidé si naší firmu nevybírají nejen kvůli několikaleté tradici, spokojenosti s provedením zakázek a v neposlední řadě také fungujícímu servisu, ale především pro vysokou kvalitu našich výrobků.

Svou velikostí a počtem zaměstnanců se neřadíme mezi ty největší firmy, ale pro naše zákazníky má tento fakt spíše pozitivní výhody - jako je osobní a individuální přístup ke každému zákazníkovi, samotné realizaci celé zakázky, dále maximální operativnost a ochota vyjít vstříc jeho potřebám a v neposlední řadě vysoká odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

O tom, že naše práce je skutečně kvalitní je možno se přesvědčit na našich referenčních stavbách.

V případě, že si kvalitu našich produktů a prací budete chtít ověřit, rádi Vám předáme kontakty na naše největší akce, případně je s Vámi vybranými zástupci prohlédneme.

Svým klientům pomocí programu komplexně zpracujeme zakázku od kalkulace ceny,přesného zaměření, provedení montáže a souvisejících prací v dohodnutém termínu. Dále nabízíme širokou škálu doplňků k dosažení maximální spokojenosti zákazníka jako jsou interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, výběr klik, barevných provedení oken a dveří, samozřejmostí se již staly vnitřní a vnější parapetní desky a další prvky stínící techniky. Našimi zákazníky jsou majitelé bytů, rodinných domků, bytových domů, firem i velkých panelových domů.

Dále jsme rozšířili své spektrum působnosti na trhu o výrobu hliníkových výrobků, tzn. oken, fasád a především vstupních dveří. Tímto jsme výrazně zvětšili rozsah možností při realizaci výměny oken v panelových domech, čímž je naše nabídka kompletní výměnou veškerých stavebních otvorů.

 

 

Vybrané reference

realizované stavby

Posouvejte do stran

Kvalita pro Váš dům již 25 let

Moderní plastové okno musí splňovat náročné kvalitativní, izolační, bezpečnostní a pohledové požadavky. U nás v Sappex Trade s.r.o. myslíme na každý detail a proto se naše okna stala značkou kvality ověřenou tisícemi spokojených uživatelů v ČR i zahraničí. Tato spokojenost je pro nás obrovskou motivací. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší nové vzorkové prodejny, kde vám kvalifikovaný personál nabídne naše služby.

Více o společnosti
0

Založení společnosti

Jsme Vašim spolehlivým partnerem již 25let.

0

Realizací

Spokojený zákazník je náš cíl.

0

Druhů oken a dveří

Přijďte k nám a určitě vybereme vhodný profil.

Naši partneři

kvalitní okna si žádají dodavatele

partner1 partner2 partner3
Copyright © 2017 Sappex Trade s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Vytvořil Webap | Webové a grafické studio
Nezávazná kalkulace
Objednat zaměření