Vyhledat na webu

Naše společnost Sappex Trade s.r.o. se dodávkami a montážemi výplní stavebních otvorů zabývá již od roku 1999.

V roce 2007 jsem se stali výhradním zastoupením švýcarské firmy Slovaktual pro Moravskoslezský kraj. Firma Slovaktual je jedním z pěti největších výrobců plastových oken v Evropě – exportuje především do Švýcarska, Rakouska, Maďarska, Francie, Itálie atd. Pro většinu trhů má speciálně vyvinutý profil, který lépe vyhovuje tamním povětrnostním podmínkám a odlišné mentalitě zákazníků. Na Slovensku a v České republice má tato firma desítky obchodních zastoupení.

V roce 2010 jsme získali výhradní zastoupení pro firmu FerreroLegno. Jedná se o špičkového italského výrobce luxusních interiérových dveří, které prosluly svou nekompromisní kvalitou zpracování a důsledným používáním velmi kvalitních, ušlechtilých dýh a dřevěných masivů.

Za tu dobu jsme zrealizovali velké množství zakázek a stojí za námi řada spokojených zákazníků, což je jedna z nejlepších forem prezentace a šíření referencí naší firmy. Lidé si naší firmu nevybírají nejen kvůli několikaleté tradici, spokojenosti s provedením zakázek a v neposlední řadě také fungujícímu servisu, ale především pro vysokou kvalitu našich výrobků.

Svou velikostí a počtem zaměstnanců se neřadíme mezi ty největší firmy, ale pro naše zákazníky má tento fakt spíše pozitivní výhody - jako je osobní a individuální přístup ke každému zákazníkovi, samotné realizaci celé zakázky, dále maximální operativnost a ochota vyjít vstříc jeho potřebám a v neposlední řadě vysoká odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

O tom, že naše práce je skutečně kvalitní je možno se přesvědčit na našich referenčních stavbách.

V případě, že si kvalitu našich produktů a prací budete chtít ověřit, rádi Vám předáme kontakty na naše největší akce, případně je s Vámi vybranými zástupci prohlédneme.

Svým klientům pomocí programu komplexně zpracujeme zakázku od kalkulace ceny,přesného zaměření, provedení montáže a souvisejících prací v dohodnutém termínu. Dále nabízíme širokou škálu doplňků k dosažení maximální spokojenosti zákazníka jako jsou interiérové žaluzie, sítě proti hmyzu, výběr klik, barevných provedení oken a dveří, samozřejmostí se již staly vnitřní a vnější parapetní desky a další prvky stínící techniky. Našimi zákazníky jsou majitelé bytů, rodinných domků, bytových domů, firem i velkých panelových domů.

Dále jsme rozšířili své spektrum působnosti na trhu o výrobu hliníkových výrobků, tzn. oken, fasád a především vstupních dveří. Tímto jsme výrazně zvětšili rozsah možností při realizaci výměny oken v panelových domech, čímž je naše nabídka kompletní výměnou veškerých stavebních otvorů.

 

Copyright © Sappex Trade s.r.o.  |  Created by Webli.